Z technických príčin mimo prevádzku.

penzión **
KRÁLIKY

Book

Rooms

Persons

Arrival

Children

Departure

Surname and Name

E-Mail

Phone

Space for you

Booking received

Accommodation

Whole year round the guesthouse offers accommodation in rooms with sanitary facility (toilette, shower, and washbasin). All the rooms are newly furnished and have sufficient storage space, chairs with a small table, plasma television and satellite. We are ready to provide a children´s bed for your baby and to lend you a baby monitor and a changing mat for free. There are 24 beds altogether.

There are 9 rooms awaiting you:

Skis and bicycles can be stored in the guest house premises. Large parking place is situated right in front of the guesthouse.

Vila Králiky

Holiday Home Králiky - novovybudovaný rekreačný dom, vhodný pre skupinu rekreantov. Dom má ústredné kúrenie. V dome sú tri spálne. Vybavenie izieb:

Detskú postieľku poskytujeme podľa potreby.

Spoločná obývacia izba s krbom, kreslami, televízorom a jedálenským kútom. Spoločná kuchyňa je vybavená sporákom, chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou. Celodenne na stravovanie je k dispozícii reštaurácia penziónu, ktorej je dom súčasťou.

array(1) {
  ["dberror"]=>
  array(3) {
    ["query"]=> string(233) "INSERT INTO `statistics` (`id`,`url`,`referer_url`,`status`,`remote_ip`,`user_id`,`user_agent`,`datetime`) VALUES ('','/en/accommodation','',200,'172.17.0.1:39350','','CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)','2021-10-26 11:19:13');"
    ["message"]=> string(109) "Multi query failed: (1366) Incorrect integer value: '' for column `penzionkraliky`.`statistics`.`id` at row 1"
    ["code"]=> string(18) "mysqlInterface:002"
  }
}