Z technických príčin mimo prevádzku.

penzión **
KRÁLIKY

Rezervovať

Počet izieb

Počet osôb

Príchod

Počet detí

Odchod

Priezvisko a Meno

E-Mail

Telefón

Priestor pre Vás

Rezervácia prijatá

Penzión KRÁLIKY

Impozantný Penzión Králiky je postavený nad obcou Králiky, len 8 km od historického centra Banskej Bystrice. Poskytuje ubytovanie pre 23 hostí v 2 a 3 posteľových izbách. V reštaurácii s kapacitou 35 miest poskytujeme celoročné stravovanie. Súčasťou penziónu je aj letná terasa s kapacitou 24 miest na sedenie. K dispozícii pre našich návštevníkov je aj: fínska sauna, stolový futbal, detské ihrisko, trampolína, mini fitness, elektronické šípky. V tesnej blízkosti sa nachádza novovybudované lyžiarske stredisko SKI KRÁLIKY, priamo od penziónu začínajú upravené bežecké trate. Penzión je ideálny východiskový bod na turistické a cyklistiké výlety do okolia (Kremnické vrchy, Králická tiesňava s králickým vodopádom).

SPOLOČENSKÉ AKCIE

V príjemnom  a tichom prostredí Kremnických vrchov radi zorganizujeme pre Vás rôzne spoločenské akcie:

RELAX KLUB

Fínska sauna, detské ihrisko, stolný futbal, trampolína, vírivka so slanou vodou.

BAR A REŠTAURÁCIA

Súčasťou reštaurácie je aj bar , ktorý ponúka široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov.

array(1) {
  ["dberror"]=>
  array(3) {
    ["query"]=> string(219) "INSERT INTO `statistics` (`id`,`url`,`referer_url`,`status`,`remote_ip`,`user_id`,`user_agent`,`datetime`) VALUES ('','/sk','',200,'172.17.0.1:48970','','CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)','2021-11-27 15:27:36');"
    ["message"]=> string(109) "Multi query failed: (1366) Incorrect integer value: '' for column `penzionkraliky`.`statistics`.`id` at row 1"
    ["code"]=> string(18) "mysqlInterface:002"
  }
}