Z technických príčin mimo prevádzku.

penzión **
KRÁLIKY

Rezervovať

Počet izieb

Počet osôb

Príchod

Počet detí

Odchod

Priezvisko a Meno

E-Mail

Telefón

Priestor pre Vás

Rezervácia prijatá

Ubytovanie

V penzióne poskytujeme celoročné ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha, umyvadlo). Všetky izby sú novozariadené a majú dostatočný úložný priestor, kresielka s malým stolíkom, plazmovú TV a SAT. Radi poskytneme zadarmo detskú postieľku pre vaše dieťatko a požičiame detské vysielačky a prebalovacie matrace. Celková ubytovacia kapacita je 24 lôžok.

Máme pre vás pripravených 9 izieb:

Úschova lyží a bicyklov je v objekte penziónu. Velké parkovisko je priamo pred penziónom.

Vila Králiky

Holiday Home Králiky - novovybudovaný rekreačný dom, vhodný pre skupinu rekreantov. Dom má ústredné kúrenie. V dome sú tri spálne. Vybavenie izieb:

Detskú postieľku poskytujeme podľa potreby.

Spoločná obývacia izba s krbom, kreslami, televízorom a jedálenským kútom. Spoločná kuchyňa je vybavená sporákom, chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou. Celodenne na stravovanie je k dispozícii reštaurácia penziónu, ktorej je dom súčasťou.

array(1) {
  ["dberror"]=>
  array(3) {
    ["query"]=> string(230) "INSERT INTO `statistics` (`id`,`url`,`referer_url`,`status`,`remote_ip`,`user_id`,`user_agent`,`datetime`) VALUES ('','/sk/ubytovanie','',200,'172.17.0.1:39684','','CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)','2021-11-27 13:34:57');"
    ["message"]=> string(109) "Multi query failed: (1366) Incorrect integer value: '' for column `penzionkraliky`.`statistics`.`id` at row 1"
    ["code"]=> string(18) "mysqlInterface:002"
  }
}